Legeredményesebb tanulóink 2018-19

Alapiskola - Základná škola

     Nagycétény - Veľký Cetín

Nyelv

Közelgő események

Események nem találhatóak

Eseménynaptár

loader

 Szeretettel köszöntjük a Nagycétényi Alapiskola megújult honlapján.  



Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/fc005300/www_root/zscetin/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

 Gyepes Lóránt - 1. osztály

 01.GYEPESLORANT

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló - aranysávos

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - országos elődöntő   - bronzsávos

  

Ficzere Boróka – 1. osztály

 02.FICZEREBOROKA

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló – ezüstsávos

• Hol volt, hol nem volt... – járási forduló rajzpályázati munkája – 1.hely

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése -  ezüstminősítésű

 

 Berkeš Veronika - 1. osztály

 03.BERKESVERONIKA

• Hol volt, hol nem volt... – mesemondó verseny - járási forduló – 2. hely

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny szóló – aranyminősítés

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése -ezüstminősítés

 

 Szabó Szofia - 2. osztály

 04.SZABOSZOFI

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló – aranysávos

• Tompa Mihály vers- és prózamondó v. - országos elődöntő   - ezüstsávos

• Hol volt, hol nem volt... – rajzpályázati verseny - járási forduló – 2. hely

• Hol volt, hol nem volt... – mesemondó verseny - járási forduló – 2. hely

• Hol volt, hol nem volt... – mesemondó verseny - kerületi forduló – 3. hely

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése – aranyminősítés, különdíj – vándorserleg elnyerése

  

Čeri Lilien - 2. osztály

 05.CERILILI

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése – aranyminősítés, különdíj – vándorserleg elnyerése

  

Kupecsek Karolina - 2. osztály

 06.KUPECSEKKAROLINA

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése – aranyminősítés, különdíj – vándorserleg elnyerése

  

Berkeš Réka - 3. osztály

 07.BERKESREKA

• Hol volt, hol nem volt... – rajzpályázati verseny - járási forduló – 3. hely

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése – ezüstminősítésű

 

 Berkeš Dávid - 3. osztály

 08.BERKESDAVID

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló – bronzsávos

 

 Balázsi Vivien – 3. osztály

 09.BALAZSIVIVI

• Hol volt, hol nem volt... – mesemondó verseny - járási forduló – résztvevő

• Poznaj slovenskú reč – járási forduló - 3. hely

• Poznaj slovenskú reč – keruleti forduló - 2. hely

• Poznaj slovenskú reč országos forduló – 12. hely – ezüstsávos minősítés

 

 Szusztor Simon - 3. osztály

 10.SZUSZTORSIMONJPG

• Pitagoriász - járási forduló – eredményes megoldó

 

Čeri Emma - 4. osztály

 11.CERIEMMA

• Hol volt, hol nem volt... – rajzpályázati verseny - járási forduló – 2. hely

• Szép magyar beszéd - járási forduló   - 4. hely

• Őszi aranzsáló verseny - körzeti forduló – 2. hely

• Karácsonyi asztaldísz készítő verseny - körzeti forduló – résztvevő

• Húsvéti asztaldíszkészítő verseny - körzeti forduló –   3. hely

• Gyermeknapi asztaldíszkészítő verseny - körzeti forduló –   2. hely

  

Kupecsek Mária - 4. osztály

12.KUPECSEKMAJKAJPG

• Hol volt, hol nem volt... – rajzpályázati verseny - járási forduló – résztvevő

  

Kucsera Éva - 4. osztály

 13.KUCSERAEVA

• Hol volt, hol nem volt... – mesemondó verseny - járási forduló – résztvevő • Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése – aranyminősítés, különdíj – vándorserleg elnyerése

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny szóló – aranyminősítés

 

Gregor Gergely – 5. osztály

 15.GREGORGERGELY

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló - bronzsávos

 

 Malý Lilian – 5. osztály

 14.MALYLILIANJPG

• Hol volt, hol nem volt... – mesemondó verseny - járási forduló – 2. hely

• Őszi aranzsáló verseny - körzeti forduló – résztvevő

• Karácsonyi asztaldísz készítő verseny - körzeti forduló - résztvevő

• Húsvéti asztaldíszkészítő verseny - körzeti forduló - résztvevő

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése –    bronzminősítés

  

Szusztor Rita – 5. osztály

 16.SZUSZTORRITA

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló - 3. helyezett

• Karácsonyi asztaldísz készítő verseny - körzeti forduló – 3. hely

• Matematikai olimpiász - járási forduló – eredményes résztvevő

• Bibliai olimpiász esperesi körzet - csoportban való munkája – 1. hely

• Bibliai olimpiász kerületi forduló - csoportban való munkája – 3. hely

• Bibliai olimpiász országos forduló - csoportban való munkája – 8. hely

 

 Bráz Dániel - 5. osztály

 17.BRAZDANIEL

• Matematikai olimpiász - járási forduló – eredményes résztvevő

• Pitagoriász - járási forduló – 2. helyezett

 

 Szabó Vanessza - 5. osztály

 18.SZABOVANESSZA

• Bibliai olimpiász esperesi körzet - csoportban való munkája – 1. hely

• Bibliai olimpiász kerületi forduló - csoportban való munkája – 3. hely

• Bibliai olimpiász országos forduló - csoportban való munkája – 8. hely

  

Zsarnai Viktória – 6. osztály

 19.ZSARNAIVIKTORIAJPG

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló - ezüstsáv

• Húsvéti asztaldíszkészítő verseny - körzeti forduló - résztvevő

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése – aranyminősítés       

  

Zsarnai Laura – 6. osztály

 20.ZSARNAILAURA

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló – aranysáv

• Tompa Mihály vers- és prózamondó v. - országos elődöntő - bronzsávos

• Hol volt, hol nem volt... – rajzpályázati verseny - járási forduló – 2. hely

• Hol volt, hol nem volt... – mesemondó verseny - járási forduló – 1. hely

• Hol volt, hol nem volt... – mesemondó verseny - kerületi forduló – 3. hely

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése – aranyminősítés       

  

Matyó Simon – 6. osztály - AZ ÉV DIÁKJA

 21.MATYOSIMON

• Pitagoriász - járási forduló - 2. helyezett

• Pitagoriász - országos forduló - 12. helyezett

• Katedra Matematikaverseny - levelezős forduló - 6. helyezett

• Katedra Matematikaverseny - elődöntő - 2. helyezett

• Katedra Matematikaverseny - országos döntő – 14. helyezett

  

Száraz Ádám – 6. osztály

 22.SZARAZADAM

• Katedra Matematikaverseny - levelezős forduló – 6. helyezett

  

Száraz Alexandra – 6. osztály

 23.SZARAZALEXANDRA

• Hol volt, hol nem volt… rajzpályázat - járási forduló - 1. helyezett

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése – bronzminősítés       

  

Modzga Júlia – 6. osztály

 24.MODZGAJULIA

• Hol volt, hol nem volt… rajzpályázat - járási forduló - 2. hely

• Hol volt, hol nem volt... – mesemondó verseny járási forduló – 3. hely

• Zoboralja kis csalogánya c. népdalverseny csoportban való szereplése – bronzminősítés       

 

 Németh Noémi – 7. osztály

 25.NEMETHNOEMI

• Biológiai olimpiász - járási forduló - 16. helyezett

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló - bronzsáv

 

 Csámpai Emma - 7. osztály

 26.CSAMPAIEMMA

• Őszi aranzsáló verseny - körzeti forduló – résztvevő

• Karácsonyi asztaldíszkészítő verseny - körzeti forduló – 1. hely

• Tavaszi asztaldíszkészítő verseny - körzeti forduló – résztvevő

  

Valent Tamás – 7. osztály

 28.VALENTTAMAS

• Pitagoriász - járási forduló – 10. hely

• Katedra Matematikaverseny - levelezős forduló - 7. hely

• Matematikai Olimpiász – járási forduló – 4. hely

  

Csámpai Noémi - 7. osztály

 27.CSAMPAINOEMI

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló - bronzsávos

• Biológiai olimpiász - járási forduló - résztvevő

• Angol nyelvi olimpiász - járási forduló - résztvevő

• Dobré slovo - járási forduló - 2. hely

• Dobré slovo - kerületi forduló - 10. hely

• Szép magyar beszéd - járási forduló – 8. hely

• Katedra Matematikaverseny - levelezős forduló – 7. hely

         

Szőke Nikol – 8. osztály

 29.SZOKENIKOLJPG

• Őszi aranzsáló verseny - körzeti forduló - résztvevő

• Húsvéti asztaldíszkészítő verseny - körzeti forduló - 3. hely

• Gyermeknapi asztaldíszkészítő verseny - körzeti forduló - résztvevő

  

Kucsera Noémi – 8. osztály  

 30.KUCSERANOEMI

• Bibliai olimpiász esperesi körzet - csoportban való munkája – 1. hely

• Bibliai olimpiász kerületi forduló - csoportban való munkája – 3. hely

• Bibliai olimpiász országos forduló - csoportban való munkája – 8. hely

                              

 Varga Vivien – 9. osztály  

 31.VARGAVIVIEN

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló - bronzsáv

• Dobré slovo - járási forduló - 2. hely

• Dobré slovo - kerületi forduló - 10. hely

  

Szabó Denisz – 9. osztály  

 32.SZABODENISZ

• Tompa Mihály vers- és prózamondó verseny - járási forduló – bronzsáv

Névnap

2019. december 10. kedd
Judit, Loretta
A Nap kel 07:27-kor,
nyugszik 16:00-kor.

Holnap
Árpád
napja lesz.

Étlap

2019. 12. 09. - Hétfő

Polievka zeleninová s pečeňovými haluškami
Dukátové buchtičky s vanilkovým krémom
Čaj ovocný
Jablká

2019. 12. 10. - Kedd

Polievka kelová
Kuracie prsia zapekané so syrom a broskyňou
Zemiaková kaša I.
Šalát paradajkový s pórom
Citronáda

2019. 12. 11. - Szerda

Polievka hovädzia
Cestovina
Paradajková omáčka Knedľa kysnutá
Stolová voda

2019. 12. 12. - Csütörtök

Polievka kyslá zemiaková s vajíčkom 
Špagety s hovädzím mäsom, syrom a tomato prontom
Voda s ovocným sirupom s najmenej 50% ovocnej zlo.
Cereálna tyčinka

2019. 12. 13. - Péntek

Polievka fazuľová s fliačkami
Rybie filé vyprážané
Zemiakový šalát s uhorkami I.
Čaj z rakytníka

Látogatók

Ma 4

Ezen a héten 11

Ebben a hónapban 95

Összesen 11366

Elérhetőségek

Postacím
ZÁKLADNÁ ŠKOLA - ALAPISKOLA
HLAVNÁ 638
951 05 VEĽKÝ CETÍN
Telefonszám/Fax

037/6597211 – igazgatóság
037/6597208 – iskolai étkezde

E-mail:
zscetin(kukac)gmail.com